O nás

  • Harmonické krabičky - ta nejlepší krabičková dieta na Moravě.
    Na začátku byla myšlenka zdravého stravování pro rodinu a blízké. Po několika letech na trhu patříme mezi nejúspěšnější společnosti na trhu krabičkového stravování. Krabičkové stravování není jen o hubnutí, jedná se o životní styl, kombinace zdraví, chuti, vitality, efektivity.
  • Na trhu jsme již několik a velmi si vážíme našich zákazníků. Připravujeme pro Vás každý pracovní den chutné, vyvážené a zdravé jídlo.
  • Rozhodli jste se zatočit s nadváhou nebo docílit pravidelného vyváženého stravování? Jsou tu pro Vás pestré programy s Harmonickou krabičkou. Kolektiv pracovníků, kteří Vám mohou pomoci zhubnout 3-5kg za měsíc a to kaloricky a nutričně hlídanou stravou. Přitom se nejedná o žádnou dietu, ale o úpravu stravovacích návyků pomocí pravidelného velmi chutného jídla, které je denně čerstvě připraveno, rozděleno do pěti denních chodů a dodáno až k Vám domů.
  • Další z výhod námi nabízeného programu je časová úspora. Nemusíte chodit po práci nakupovat, počítat kalorie, ještě navíc "vyvařovat" a vymýšlet další a další recepty. My to uděláme za Vás.

Kolik denně utratíte za jídlo?

Víte kolik Vás stojí denně jídlo, které si kupujete v restauracích a obchodech? Orientrační částky:


Snídaně: 40 Kč
Dopolední svačina: 15 Kč
Oběd: 120 Kč
Odpolední svačina: 15 Kč
Večeře: 90 Kč
Příprava jídla: 50 Kč

Celkem 330 Kč


Ušetřete čas a energie na přípravu a peníze za nákup surovin. 

Celodenní harmonické krabičky: od 259,- Kč / den


Chci změnu